بهترین جایگزین های گوگل ادسنس در سال 2021

بهترین جایگزین های گوگل ادسنس در سال 2021

همانطور که می دانید امروزه کسب درآمد از وبسایت آن هم درآمد دلاری جایگاه خاصی در میان کاربران و دارندگان سایت ها پیدا کرده است. برای موفق شدن اگر تولید کننده محتوای هستید که شروع به کسب درآمد از وب سایت خود می کند، گوگل ادسنس یکی از اولین انتخاب های شما خواهد بود.

این یک شروع عالی برای درک درآمد آگهی و فن آوری تبلیغات است. همچنین محبوب ترین برنامه پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) در وب است که در بیش از 30 میلیون وب سایت استفاده می شود.

ادسنس برای همه قابل دسترسی دارد، تنظیم آن آسان است و به تولید کنندگان محتوا سهم مناسبی از درآمد حاصل از کلیک را ارائه می دهد. اما، این تنها راه حل نیست.

در برخی مواقع، تولید کنندگان محتوا که می خواهند استراتژی های کسب درآمد از تبلیغات خود را بهینه کنند، شروع به جستجوی سایر شبکه های موجود در بازار می کنند.

بیایید نگاهی دقیق به ادسنس بیندازیم و برخی از گزینه های برتر ادسنس را که می توانید برای شروع سریع درآمدزایی از سایت خود و جایگزین گوگل ادسنس استفاده کنید، بررسی کنیم.

گوگل ادسنس چیست؟

ادسنس توسط گوگل به عنوان یک محصول داخلی در سال 2003 ساخته شد. ادسنس تبلیغات مبتنی بر محتوا را در سایت های تولید کنندگان محتوا دیگر نمایش می دهد و به تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد با هر کلیک بر روی محتوای خود توسط کاربر از تبلیغ انجام شده سود کسب کنند.

راه اندازی آسان و نیاز به حداقل کار، ادسنس را یکی از محبوب ترین شبکه های تبلیغاتی آنلاین برای وبلاگ نویسان و مدیرانی کرده که قصد کسب درآمد از وب سایت های خود را دارند.

ادسنس تبلیغات را با توجه به محتوای تولید کننده محتوا و بازدید کنندگان، با یک سایت منطبق می کند. یعنی محتوای سایت شما و تبلیغات ادسنس در بیشتر مواقع یکی است.

این محبوب ترین برنامه پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) در وب است که در بیش از 30 میلیون وب سایت استفاده می شود.

تبلیغ دهندگان برای درج آگهی های خود پیشنهاد می دهند درست مانند آنچه در گوگل Ads انجام می شود. در واقع، تبلیغات در ادسنس مشابه تبلیغات در گوگل Ads، گوگل Display Network و سایر محصولات گوگل است.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

کدام نوع وب سایت برای ادسنس بهتر است؟

ادسنس راهی آسان و بسیار در دسترس برای درآمدزایی حتی برای تولید کنندگان محتوا کوچک و بزرگ است. این روش را برای نمایش متن، تصویر، ویدئو یا تبلیغات تعاملی، که براساس محتوای سایت و مخاطبان آن هدف قرار می گیرد، به یک روش محبوب تبدیل کرده است.

هر وب سایتی که به طور منظم بازدید و محتوای مناسبی دارد برای ادسنس مناسب است. برخی از وب سایت هایی که معمولاً با ادسنس کار می کنند شامل وبلاگ ها، انجمن ها و ابزارهای آنلاین رایگان هستند.

 

چرا باید از گزینه ادسنس استفاده کرد؟

ادسنس برای تولید کنندگان محتوا کوچک و متوسط با حداقل منابع برای مدیریت و اجرای تبلیغات و دانش فنی محدود، ایده آل است. این یک برنامه سبک و قابل اعتماد است که به تولید کنندگان محتوا سهم مناسبی از درآمد حاصل از کلیک را ارائه می دهد. با این حال، این تنها راه حل نیست.

تعداد معدودی از معایب سیستم عامل گوگل وجود دارد که آن را برای برخی از سایت ها نامناسب می کند. این معایب می تواند شامل نام دامنه یا عدم سئو صحیح سایت و موارد این چنینی باشد.

چه مواردی می تواند موجب رد شدن سایت شود؟

در اینجا برخی از دلایل رایج و معتبر که می تواند در ادسنس کار نکند و موجب رد شدن سایت شما شود را ذکر کرده ایم:

 رد و عدم پذیرش توسط ادسنس

اگرچه مدیریت و استقرار ادسنس آسان است، اما اگر محتوای شما مناسب نباشد یا به سادگی هنوز محتوای کافی منتشر نکرده باشید، ممکن است مجبور شوید به جای ادسنس از دیگر گزینه های گوگل استفاده کنید.

 ممنوع شدن حساب ادسنس

ادسنس قوانین بسیاری برای پیشگیری از تقلب در کلیک و حافظت از حقوق تبلیغ کنندگان دارد و به همن دلیل سیاست سختگیرانه ای را در پیش گرفته است.

اگر سهواً اشتباهی مرتکب شده اید و گوگل حساب کاربری شما را ممنوع اعلام کرد، باید گزینه های دیگری را برای تبلیغ سایت خود یا گرفتن تبلیغات و درآمدزایی پیدا کنید.

متنوع سازی شبکه های تبلیغاتی

شما ممکن است بخواهید منابع درآمد خود را متنوع کنید و درآمد تبلیغات خود را با شبکه های تبلیغاتی جایگزین تکمیل کنید تا به افزایشeCPM  شما کمک کند.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

ادسنس چه معایبی دارد؟

در این بخش به تعدادی از معایبی که سیستم تبلیغاتی ادسنس دارد، اشاره خواهیم کرد:

محدود بودن در انواع تبلیغات

در حالی که ادسنس یک شبکه تبلیغاتی عالی است، اما محدودیت هایی نیز دارد. تبلیغات متنی ممکن است متناسب با طراحی سایت یا طرح شما نباشد.

سایر شبکه های تبلیغاتی به شما امکان می دهند تا انواع دیگر تبلیغات را در محتوای خود بگنجانید، در حالی که ادسنس در تبلیغات به شما این سطح از دسترسی را قرار نمی دهد.

سطح سفارشی سازی بر اساس خدمات متفاوت است، اما بسیاری از آن ها به شما امکان می دهند رنگ و اندازه و سایر موارد را تنظیم کنید، به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را متناسب با موضوع وب سایت و محتوای اصلی خود تنظیم کنید. در صورتی که، در ادسنس این گزینه ها وجود ندارند.

 حداقل پرداخت

حداقل پرداخت یک شبکه حداقل میزان درآمدی است که شما قبل از دریافت پرداخت نیاز دارید. ادسنس تنها زمانی به شما پرداخت می کند که حساب شما به بالای 100 دلار برسد، که در مقایسه با برخی گزینه ها مقدار بیشتری است.

سهم درآمد

با ادسنس، تولید کنندگان محتوا 68٪ از درآمد حاصل از تبلیغات در وب سایت خود را دریافت می کنند. این یک نرخ رقابتی است، اما اگر یک وب سایت درجه یک با بازدید بالا دارید، شبکه های جایگزین سهم بیشتری را ارائه می دهند.

منطقی است که تولید کنندگان محتوا، گزینه های دیگری را فراتر از ادسنس، نه به عنوان جایگزین، بلکه به عنوان مکمل بهینه سازی درآمد تبلیغات، جستجو کنند.

بهترین گزینه های جایگزین گوگل ادسنس

در این قسمت جایگزین های خوب و مناسب برای ادسنس را معرفی می کنیم:

Ad Exchange یا AdX  (اد اکسچنج)

گوگل AdX بخشی از پیشنهادات گوگل به تولید کنندگان محتوا برای کسب درآمد از سایت هایشان است، اما این یک نسخه قابل توجه از ادسنس است که همچنان بعنوان یک محصول جداگانه در نظر گرفته می شود.

گوگل Ad Exchange گزینه های بیشتری از ادسنس مانند نظارت بر بهبود کنترل قیمت ها و گزینه ایجاد حراج های خصوصی را به تولید کنندگان محتوا ارائه می دهد.

با گوگل Ad Manager آماده اید که درآمد بیشتری کسب کنید. این پلتفرم به طور خاص برای کمک به شما در معاملات مربوط به تبلیغات، سوق دادن شما به تصمیم گیری آگاهانه و گسترش دامنه تجارت خود ایجاد شده است.

تولید کنندگان محتوای که با گوگل AdX کار می کنند به موجودی انبوه بیشتری دسترسی دارند و می توانند با استفاده از این تبادل به خریداران گوگل Ads و سایر بازارها دسترسی داشته باشند.

همچنین کنترل بسیار بیشتری به تولید کنندگان محتوا بر فضای تبلیغاتی آن ها می دهد و به آن ها امکان می دهد موجودی تبلیغات خود را مستقیماً بفروشند.

باAdX، یک تولید کننده محتوا می تواند تبلیغات بومی، ویدیویی و سفارشی ایجاد کند. علاوه بر این، آنها می توانند هر منبع آگهی را در یک سیستم عامل مرتب کنند، پیشرفت را رصد کنند و تجزیه و تحلیل مربوطه را بدست آورند که می تواند به آن ها کمک کند تا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند.

Ad Exchange از گوگل ادسنس قوی تر است، اما از پیچیدگی بیشتری نیز برخوردار است، به این معنی که برای استفاده بیشتر از این شبکه تبلیغاتی به کمی تلاش و سرمایه گذاری احتیاج دارید.

نکته قابل توجه زندگی کردن در ایران و تحریم بودن کشور ماست. سهولت و سخت گیری های ادسنس به مراتب کمتر از گوگل Adx است و شما به راحتی می توانید تبلیغات کلیکی خود را در ادسنس داشته باشید و با قوانین سخت گیرانه گوگل رو به رو نشوید!

BuySellAds (بای سل ادز)

BuySellAds یک بستر بازار ابری است که تولید کنندگان محتوا می توانند سایت خود را در آن قرار دهند و تبلیغ کنندگان می توانند از پیش نمایش آمار سایت استفاده کنند.

اگر آمار چشمگیر باشد، آن ها می توانند تبلیغات سایت را خریداری کنند. پذیرش یا رد تبلیغات به عهده تولید کننده محتوا است. با این حال، توصیه این است که تولید کنندگان محتوا باید تبلیغاتی را که با محتوای آنها یکسان است، بپذیرند.

BuySellAds یک واسطه مجازی برای معامله است. هزینه خدمات 25٪ از هر معامله موفق است.

Criteo (کریتو)

Criteo یک پلت فرم تبلیغاتی پر از گزینه های مدیریتی است. دو ابزار بزرگ این پلتفورم انجام معاملات مستقیم و دیگری انجام مناقصه در زمان واقعی آن است.

Criteo، اگرچه یک گزینه معتبر ادسنس است، اما یک پلتفرم مورد نیاز است و مارکت های برتر را به مارکت موجود متصل می کند. این قابلیت ارائه انواع تبلیغات مختلف مانند تبلیغات نمایشی، تبلیغات بومی و تبلیغات ویدیویی را دارد.


این مقاله را ممکن است دوست داشته باشید: ادموب چیست و آموزش ادموب


بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

خدمات آمازون

خدمات تولید کننده محتوا آمازون(APS)، می تواند توسط تولید کنندگان محتوا در هر اندازه و بدون هیچ گونه هزینه ای برای SSP، و CPM معادل 0.01 دلار را برای تبلیغات خود دریافت کند.

طبق گزارش پلتفرم سمت عرضه آگهی دهنده تبلیغات(SSP) در سال 2019، خدمات آمازون با نزدیک شدن به گوگل AdX به جایگاه دوم پرکاربردترین SSP ها صعود کرده است.

تبلیغ دهندگان برنامه ای می توانند روابط قراردادی مستقیم یا غیرمستقیم با تولید کنندگان محتوا را انتخاب کنند. آنها همچنین به دلیل استفاده کمتر از کدها و سورس های تبلیغاتی مزیت خوبی برای بهبود UX و سرعت بالای سایت خود دارند.

Dianomi (دیانومی)

اگر تولید کننده محتوای هستید که می خواهید به طور خاص درآمدزایی بالای داشته باشید، Dianomi می تواند برای نیازهای شما ایده آل باشد.

دیانومی ماهانه بیش از هفت میلیارد تبلیغ محتوا را ارائه می دهد که بیشترین مخاطبان آن مخاطبان تجاری و مالی هستند. به طور متوسط سالانه 97،500 دلار درآمد برای تولید کننده محتوا دارد.

Dianomi تمرکز خود را بر روی بخش مالی قرار می دهد. این یک پلتفرم بازاریابی محتوای بومی دیجیتال است که ارتباطی را بین تبلیغ کنندگان تجاری – مالی با مخاطبان هدف ایجاد می کند.

تبلیغات با فیلم، مقاله، راهنمای خرید و همچنین اطلاعات محصول یا بررسی انجام می شود. هر کمپین با استاندارد هزینه هر کلیک (CPC) اجرا می شود. کیفیت دیانومی در همکاری با Apple News برای نمایش تبلیغات در دستگاه های iOS مشهود است.

دیانومی با بیش از 350 تولید کننده محتوا در بخش مالی و بازرگانی از جمله روزنامه های وال استریت ژورنال، فوربس و بلومبرگ همکاری می کند.

بنابراین اگرچه ممکن است مخاطبان آن ها کم باشد، اما اگر هدف شما بازارهای تجاری و مالی است، بهترین گزینه دیانومی است.با وجود مخاطبان محدود، دیانومی می توانند به ROI بهتری تبدیل شود.

EMX

EMX یا Engine Media Exchangeاز طریق ادغام بین bRealTime و Clearstream در سال 2018، بعنوان یک بازار برنامه ریزی شده و یک شبکه تبلیغاتی به وجود آمد.

این برنامه بر روی مناقصه ها تمرکز دارد و به تولید کنندگان محتوا در کنترل پیشنهادات واستراتژی بهینه سازی کمک می کند. همچنین امکان دسترسی مستقیم به تبلیغات و حق بیمه را فراهم کرده و مانند سایر گزینه های ادسنس، برنامه ای خدماتی محسوب می شود که با تجزیه و تحلیل بازار مناقصات به درآمدزایی مخاطب کمک می کند.

Exponential (اکسپننشال)

این واقعیت که Exponential هر ماه 500000 کاربر منحصر به فرد نیاز دارد، ممکن است دلسرد کننده باشد. با این حال، نکات مثبت بیشتر از موارد منفی است. تبلیغات CPM که توسط Exponential اجرا می شود از بهترین محصولات در صنعت تبلیغات به حساب می آید.

علاوه بر این، 55 درصد درآمد متعلق به تولید کنندگان محتوا است. تمرکز Exponential بر استفاده از خلاقیت برای جلب توجه کاربر است.

اهداف برجسته شامل ارتباط از راه دور، فناوری، مسافرت و اوقات فراغت، خرده فروشی، تحصیلات، آشنایی، سرگرمی، مد، خودرو و غیره است. حداقل پرداخت برای Exponential 50 دلار است.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

GumGum (قام قام)

شهرت اصلی GumGum استفاده از «فناوری بینایی رایانه ای اختصاصی» است. نرم افزار GumGum قادر است با اسکن تصاویر و فیلم ها از طریق اینترنت و ادغام آن ها به دیده شدن تبلیغات در مکان هایی که عرصه برای دیده شدن وجود دارد، کمک کند.

GumGum ادعا می کند که روش آن ها هفت برابر بیشتر از میانگین تولید صنعت درگیر شده و برای تبلیغات بیشتر کمک می کند.

این شبکه توجه خود را به تبلیغات درون تصویر معطوف کرده و بستری را ارائه می دهد که به تبلیغ دهندگان امکان می دهد محصولات و خدمات خود را با استفاده از تصاویر به بازار عرضه کنند. تمام محتوای تبلیغاتی باید جذاب و مرتبط با مخاطبان هدف باشد.

GumGum راهی برای تولید کنندگان محتوا فراهم می کند تا داستان های خود را برای مشتریان تعریف کرده و منجر به فروش شوند. بیش از 600 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد از وب سایت GumGum وجود دارد، و آن را به یک شبکه تبلیغاتی انتخابی تبدیل کرده است.

حداقل پرداخت برای GumGum 50 دلار است.

Index Exchange (ایندکس اکسچنج)

Index Exchange یک شبکه تبلیغاتی و بازار مستقل جهانی است. آن ها با شرکت های برتر رسانه های دیجیتال کار می کنند و مانند سایر گزینه های ادسنس، قابلیت ارائه پیشنهاد قیمت واقعی و شفافیت در روند خرید را ارائه می دهند.

آن ها با انواع مختلف تبلیغات از جمله تبلیغات نمایشی در دسکتاپ و تلفن همراه و تبلیغات ویدیویی کار می کنند.

تولید کنندگان محتوا می توانند بازارهای خصوصی خود را با Index Exchange راه اندازی کنند و ایندکس ایکسچنجر به آن ها اجازه می دهد کنترل بیشتری بر روی افرادی که می توانند تبلیغات سایت خود را خریداری کنند، داشته باشد.

تولید کنندگان محتوا برای به حداکثر رساندن درآمد حاصل از تبلیغات خود به ویژگی های بهینه سازی عملکرد خود در سایتشان دسترسی دارند. آن ها همچنین مجموعه کاملی از تجزیه و تحلیل های در لحظه برای دیده شدن بهتر را ارائه می دهند.

تولید کنندگان محتوا در Index Exchange قبل از اینکه بتوانند تبلیغات خود را در بورس آگهی بفروشند، غربالگری، طبقه بندی و احراز هویت می شوند.

این یک گزینه جایگزین برای ادسنس است که هزینه بالاتری به روند بررسی تولید کننده محتوا به آن ها می دهد، که کیفیت تبلیغات را برای تبلیغ کنندگان و تولید کنندگان محتوا تضمین می کند.

Index Exchange یکی از سخت ترین مراحل تأیید را دارد، اما تقاضای زیادی را به همراه دارد و به طور مداوم یکی از پنج تقاضا کننده برتر است.

Inskin (اینسکین)

Inskin یک تبادل آگهی کاملاً نوآورانه است که با طرح و طراحی کمک پیشرفته ای ارائه می دهد.

با استفاده از یک چارچوب HTML5، ابزار آن ها می تواند تبلیغات را برای تلفن همراه و دسک تاپ شخصی سازی کند، تبلیغات را با حاشیه های سفارشی غنی کند و همچنین تبلیغات چندرسانه ای را مدیریت کند.

این طراحی پیشرفته به شما کمک می کند تا CTA یک تبلیغات قابل مشاهده باشد و بدون توجه به اندازه صفحه، زیبایی صفحه را تضمین کند. به طور خلاصه، آن ها کار آماده سازی تبلیغات و زمان آن را برای بهبود سرعت سایت شما کاهش می دهند.

Media.net

Media.net یکی از پنج شرکت برتر در زمینه فناوری تبلیغات در سراسر جهان است.

این بازار به تبلیغ دهندگان امکان دسترسی به تولید کنندگان محتوا پرمخاطب و محتوا را می دهد و انواع مختلفی از تبلیغات از جمله تبلیغات متنی، تبلیغات متنی، نمایش، جستجو و تبلیغات تلفن همراه را ارائه می دهد.

Media.net برای اولین بار یک پلتفرم پیشنهاد قیمت هدر سمت سرور ایجاد کرد که عملکرد و شفافیت را با حفظ تجربه کاربر به حداکثر می رساند. حداقل پرداخت برای Media.net،100 دلار است.

Kargo (کارگو)

کارگو بدون شک یک شرکت تبلیغاتی نیچ است. آن ها منحصراً در افزایش تبلیغات خاص موبایل تخصص دارند تا نتایج تجاری بهتری را برای بازاریابان و تولید کنندگان محتوا برتر ارائه دهند.

کارگو از 70 تولید کننده محتوا برجسته در ایالات متحده استفاده می کند و از آن ها برای دسترسی به کاربران تلفن های هوشمند استفاده می کند.

این پلتفرم از ارتقا سیستم هویت شناسی، هدف گذاری احساسات و پویا نمایی برای ایجاد تجارب تبلیغاتی استفاده می کند که باعث ایجاد بازدهی رقابتی و رشد eCPM می شود.

کارگو برای اطمینان از بوجود آمدن مشکلات احتمالی از MOAT به عنوان شریک پاسخگویی بهره می برد.

OpenX

OpenX یکی از بزرگ ترین و کامل ترین تبادلات تبلیغاتی در میان گزینه های گوگل ادسنس است.

بازار تبلیغات برنامه ای آن به بیش از 34000 تبلیغ دهنده و امکان دسترسی به موجودی تبلیغات بیش از 1200 تولید کننده محتوا را می دهد که 1.8 تریلیون پیشنهاد در ماه ایجاد می کند.

پیچیدگی این پلتفرم مستلزم داشتن یک متخصص تبلیغات در تیم شما است، اما پشتیبانی آن ها شامل تحلیل گران و مشاوران فنی است. حداقل پرداخت برای OpenX، 100دلار است.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

PubMatic (پاب ماتیک)

یکی دیگر از گزینه های برتر گوگل ادسنس، Pubmatic در سال 2006 راه اندازی شد و در حال حاضر 100 میلیارد نمایش آگهی در روز و ماهانه 15 تریلیون پیشنهاد دهنده تبلیغات را ارائه می دهد.

Pubmatic  برای توسعه دهندگان و تولید کنندگان محتوا مستقل برنامه که دوست دارند کنترل کامل تجارت تبلیغاتی خود را داشته باشند، آزاد است.

این بستر تبلیغات را قادر می سازد تا با دسترسی و درگیر کردن مخاطبان هدف خود در محیط های برتر و بدون نام تجاری،ROI را هدایت کند.

همچنین می توان از Pubmatic برای ایجاد بازارهای خصوصی استفاده کرد، به تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد تا دسترسی به فضای تبلیغاتی خود را مدیریت کنند و در عین حال به تبلیغ دهندگان شفافیت عملکرد تبلیغات خود را بدهند.

 Rubicon Project (روبیکان پروجکت)

به لطف ادغام آن با Telaria در آوریل 2020، Rubicon Project به یک بازیگر جهانی در بازار تبلیغات دیجیتال تبدیل شده است، که در تلویزیون، تبلیغات نمایش، ویدئو، صدا و تلفن همراه فعالیت می کند (در حال حاضر با عنوان Magnite ادغام شده است.

Rubicon با بستر ابتکاری فروشنده Cloud خود، راهی برای ایجاد ارتباط با خریداران مطمئن در بازارهای تبلیغاتی مستقل برای فروشندگان در سراسر جهان ایجاد می کند. این پلتفرم کاملاً خودکار است و مزایای بی شماری را برای لذت بردن از طرفین فراهم می کند.

بستر ابری هر ماه یک تریلیون تراکنش را ثبت می کند. بستر خودکار آن به تولید کنندگان محتوا برتر این امکان را می دهد تا با برخی از بزرگترین مارک های جهان تجارت را انجام دهند.

Rubicon یک سیستم عامل کامل در سمت عرضه (SSP) با پیشنهاد دهنده سرصفحه خاص خود است، آن همچنین پیشنهادات هدر سمت سرور را نیز انجام می دهد. به تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد تا از بیش از یک شبکه تبلیغاتی در داخل روبیکان استفاده کنند.

توانایی بهینه سازی عملیات تبلیغاتی شما در داخل Rubicon می تواند به شما کمک کند درآمد خود را بهبود ببخشید، اما همچنین یک گزینه ادسنس بسیار پیچیده تر است، به این معنی که برای مدیریت صحیح به زمان و منابع نیاز دارد.

Sonobi

Sonobi یک ارائه دهنده شبکه تبلیغاتی است Sonobi از طریق راه حل های خود و موافقت نامه های شخص ثالث، موجودی گسترده و متنوعی از تبلیغات ایجاد کرده است که به آن ها امکان می دهد همه قالب های استاندارد تبلیغ را به تولید کنندگان محتوا ارائه دهند.

سیستم عامل عرضه آن ها به تولید کنندگان محتوا امکان می دهد معاملات مستقیمی با شرکای تقاضا برقرار کنند که به تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد از هزینه های شخص ثالث جلوگیری کنند.

ابزارهای گزارش دهی آن ها جامع است و به تولید کنندگان محتوا امکان می دهد درآمد، نرخ پر کردن، نرخ CPM و سایر KPI ها را به طور دقیق ردیابی کنند.

همانند سایر گزینه های ادسنس، Sonobi راه حل های پیشنهاد مناقصه به تولید کنندگان محتوا و توانایی کنترل دسترسی به موجودی آن ها را با مسدود کردن خریداران یا نوع خاصی از تبلیغات که با محتوای آن ها و مخاطبان آن ها مطابقت ندارد، ارائه می دهد.

Sovrn

گزینه های پیشنهاد مناقصه Sovrn انعطاف پذیر است و پیشنهادات را برای سازندگان محتوای کوچک ارائه می دهد، که تغییر کاربری آن ها از ادسنس را آسان می کند. آن ها می توانند به پیشنهادات سرور به سرور و پیشنهاد هدر روی بیاورند.

Sovrn یک راه حل کامل ارائه خدمات است که در آن شما می توانید عملیات تبلیغات خود را کاملاً بیرونی کنید و استراتژی های سفارشی را برای بهینه سازی درآمدزایی از طریق انواع تبلیغات توسعه دهید.

ویژگی کلیدی دیگر این است که شما می توانید با درآمدزایی از داده های مخاطبان خود ضمن رعایت حریم خصوصی و امنیت، به ایجاد درآمد جدید بپردازید. حداقل پرداخت برای Sovrn 25 دلار است.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

Taboola (تابولا)

اگر می خواهید بصورت شاخه ای از ادسنس استفاده کنید، Tabool انتخاب جالبی است. آن ها در تبلیغات بومی تخصص دارند و به دلیل افزایش آگاهی از برند در سیستم عامل های مختلف با قرار دادن مکان های بومی در سایت های معروف، مشهور هستند.

تبلیغات بومی نوعی از تبلیغات خاص است که در آن محتوای فضای تبلیغات، تا حد زیادی از دیگر مقالات سایت، قابل تشخیص نیست.

آنچه Taboola را منحصر به فرد می کند این واقعیت است که شما می توانید خرید پرداخت شده را از طریق RPM صفحه بهینه کرده و درآمد سرمایه گذاری در هر بازدید را بهبود ببخشید. تبادل مخاطبان همچنین به شما در داشتن ترافیک و بالا بردن سرعت سایت خود کمک شایانی می کند.

به عنوان تولید کننده محتوا، اگر می خواهید اطلاعات خاصی را به مخاطب مورد نظر خود منتقل کنید، گزینه Taboola برای شما مناسب است Taboola همچنین می تواند در ترکیب با سایر استراتژی های تبلیغاتی مانند تبلیغات نمایشی اجرا شود، به این معنی که اغلب به جای جایگزینی، با درآمد جدید به استراتژی موجود اضافه می شود. حداقل پرداخت برای Taboola 50 دلار است.

Verizon Media (وریزون مدیا)

Verizon Media که پیش از این با نام AOL One شناخته می شد، پس از خرید AOL توسط Verizon در سال 2015 تغییر نام داد.

سیستم عامل عرضه آن ها 900 (SSP) میلیارد معامله در ماه را مدیریت می کند. آن ها در قالب های تبلیغات ویدیویی تخصص دارند، اما از تبلیغات بومی، تبلیغات نمایشگر تلفن همراه و تبلیغات متنی نیز پشتیبانی می کنند.

شبکه تبلیغاتی Verizon Media انواع مدل های معامله را از پیشنهاد قیمت عنوان تا معاملات مستقیم به تولید کنندگان محتوا ارائه می دهد، به آن ها امکان می دهد به چندین تبادل آگهی و تبلیغات برتر متصل شوند.

Vidoomy (ویدومی)

وقتی به تبلیغات ویدئویی دیجیتال فکر می کنید،  Vidoomyیکی از بسترهایی است که باید به آن فکر کنید. تولید کنندگان محتوا می توانند با انتشار تبلیغات ویدیویی در وبلاگ ها یا وب سایت های خود درآمد بیشتری کسب کنند.

این کاملا آسان است زیرا بیشتر این فیلم ها از مارک ها و شرکت های برتر در سراسر جهان است.

برای اینکه یک تولید کننده محتوا واجد شرایط باشد، سایت وی حداقل باید ماهانه حداقل 3 میلیون بازدید صفحه داشته باشد. همچنین، سایت باید دارای 500 مقاله با کیفیت بالا، بدون دزدی ادبی داشته باشد.

روش های پیشنهاد قیمت برای مطالب Vidoomy شامل هزینه برای هر بار بازدیداست. Vidoomy دارای یک پلتفرم مدیریت داده (DMP) است که داده ها را از طریق نمایش وب سایت و بازخورد جمع آوری می کند.

اطلاعات جمع آوری شده برای فیلتر کردن عملکرد و خنثی کردن تبلیغات ویدیویی بر اساس نظرات کاربر استفاده می شود.

محدودیت های گوگل ادسنس

اکثر شبکه های بزرگ مانندRubicon، Pubmatic و Index از همکاری با تولید کنندگان محتوا کوچک تر از اندازه مشخص شده توسط خود این برنامه ها خودداری می کنند. بنابراین، شاید لازم باشد حداقل چند میلیون بازدید صفحه داشته باشید تا در نتایج این برنامه ها نشان داده شوید.

به طور معمول، از هر یک از این گزینه های ادسنس به عنوان مکمل استفاده کنید؛ زیرا معمولاً فقط تا 30٪ از موجودی شما را پیشنهاد می دهد. بنابراین، شما نباید از هیچ یک از این شبکه های بزرگ به عنوان گزینه اصلی ادسنس خود استفاده کنید.

شما برای داشتن هر یک از این کارها حداقل به GAM نیاز دارید. در غیر این صورت، شما باید به سمت برنامه ای بروید که می تواند آن ها را به عنوان یک گروه تأیید کند و موارد را برای شما تنظیم کند.

بهترین-جایگزین-های-گوگل-ادسنس-در-سال-2021

سخن آخر

متنوع کردن جریان درآمد خود هرگز ایده بدی نیست. یک گزینه ادسنس با کیفیت بالا به شما امکان می دهد درآمد محتوای خود را به حداکثر برسانید و از کلیه بازدیدهای صفحه خود با تبلیغات مرتبط با مخاطبان خود کسب درآمد کنید.

یافتن بهترین گزینه برای ادسنس به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله میزان مخاطب و ترکیب و بلوغ تیم تبلیغاتی شما.

اما هنگامی که شروع به جستجوی فراتر از آنچه ادسنس می تواند ارائه دهد، می توانید قابلیت های پیشرفته موجود برای بهینه سازی درآمد تبلیغات و مدیریت بازده را مشاهده کنید.

با استفاده از ابزارهایی برای به حداکثر رساندن نرخ CPM و استراتژی های پیشرفته پیشنهاد قیمت، هنوز کارهای زیادی می توانید انجام داد تا رشد درآمد آگهی خود را افزایش دهید.

با این وجود و بودن گزینه های زیاد بجز ادسنس، در ایران بهترین و راحت ترین روش برای درآمد دلاری ادسنس است. همانطور که مشاهده کردید تمامی 21 مورد جایگزین ادسنس برنامه های پیچیده ای برای درآمد هستند؛ البته درآمد بالاتری از ادسنس دارند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از ادسنس است. چراکه برای ثبت نام و بهره گیری از هر یک از برنامه های فوق شما نیازمند تیمی بسیار قوی و در عین حال پر هزینه هستید.

دیدگاهتان را بنویسید