کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس (بهترین و کاربردی ترین متدها)

کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس (بهترین و کاربردی ترین متدها)

امروزه همه به دنبال روش هایی برای کسب درآمد بالا هستند. کسب درآمد با استفاده از گوگل ادسنس یکی از این گزینه هاست. این احتمال وجود دارد که شما نیز در آرزوی به دست آوردن پول زیادی باشید.

بنابراین، اگر شما هم فکر درآمد بالا را در سر می پرورانید و می‌ خواهید ​​با Google Adsense درآمد کسب کنید، بهترین جای ممکن همینجاست. مطالعه این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

در ابتدای راه بیایید به دو سوال مهم پاسخ دهیم:

 • آیا می خواهید بدانید که چگونه از Google AdSense برای کسب درآمد از وب سایت خود استفاده کنید؟
 • آیا می خواهید بدانید که کدام نوع وب سایت ها بیشترین درآمد را با Google AdSense دارند؟

پاسخ این دو سوال در این مقاله نهفته است. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی از گوگل ادسنس درآمد داشته باشید و چه سایت هایی بیشترین درآمد را از این طریق به دست می آورند.

مهمترین چیزی که همه برای موفقیت در این مسیر باید در نظر داشته باشند این است که درک کاملی از Google Adsense داشته باشند و بدانند Google Adsense چیست.

گوگل ادسنس چیست؟

Google AdSense یک برنامه مختص  گوگل است که به صورت رایگان در دسترس صاحبان وبسایت ها قرار می گیرد و این امکان را فراهم می کند تا تبلیغات متنی، تصویری، ویدیویی یا رسانه های تعاملی توسط دارندگان وب سایت ها انجام شود تا بازدیدکنندگان سایت ها روی آنها کلیک کنند.

نمایش این تبلیغات از جمله وظایف گوگل است. در نظر داشته باشید که تبلیغات و محتوایی که منتشر می کنید مرتبط باشند. این امر مهمترین نکته ای است که بازدیدکنندگان سایت را به کلیک کردن تشویق می کند.

اکنون به این فکر می کنید که این درآمد به چه صورتی حاصل می شود؟! برای رسیدن به جواب این سوال کافیست در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کسب-درآمد-دلاری-از-گوگل-ادسنس

همانطور که اشاره کردیم تبلیغاتی که در سایت ها قرار می گیرید به محتوایی که منتشر می شود بستگی دارد و یکی از عوامل کلیک بر روی آن است. با هر کلیکی که بر روی این تبلیغات انجام می گیرد، حدود 68 درصد مبلغ واریزی توسط تبلیغ کنندگان، به حساب دارندگان سایت ها واریز می شود.

پس به خوبی به این مسئله پی بردید که درآمد از طریق گوگل ادسنس ارتباط مستقیمی به تعداد کلیکی دارد که توسط بازدید کنندگان صورت می گیرد. پس اگر می‌خواهید بیشترین درآمد را با Google AdSense کسب کنید، باید به این مورد دقت داشته باشید.

هر دارنده وبسایت می تواند به راحتی  از Google AdSense استفاده کند. و از آنجایی که کسب درآمد از وب سایت با استفاده از AdSense یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است، همه صاحبان وبسایت باید این سرویس رایگان را ذهن داشته باشند.

اما جالب ترین قسمت این موضوع این است که برخی از وبسایت ها  به طور مداوم و موثر بهتر از دیگر وبسایت ها فعالیت می کنند و درآمد بالاتری دارند.

تا به اینجای مقاله به طور کامل متوجه شدید که گوگل ادسنس و هدف از راه اندازی آن چیست.

اکنون بدون اتلاف وقت، بیایید نگاهی به وب سایت هایی که بیشترین درآمد را با Google AdSense دارند بیاندازیم.

3 مورد از بهترین وب سایت ها با درآمد بالا از گوگل ادسنس

با توجه به توضیحاتی که در مورد گوگل ادسنس و سایت هایی که بیشترین درآمد دلاری از این روش را دارند، قصد داریم در ادامه به چند مورد از سایت هایی که با گوگل ادسنس می توانید درآمد بالایی داشته باشید، اشاره کنیم:

1.    وبلاگ ها

وبلاگ ها یکی از انواع سایت هایی هستند که به طور مرتب اطلاعات جدید و منحصر به فرد را منتشر می کنند. در واقع، این سایت ها اطلاعات جدید را به صورت روزانه یا حتی ساعتی منتشر می کنند.

این موضوع بسیار مورد توجه بازاریابانی است که از برنامه Google AdSense برای نشان دادن تبلیغات خود در یک وب سایت استفاده می کنند.

دلیل این امر این است که وبلاگ‌ های معروفی که برای رتبه‌ بندی سئو بهینه‌ سازی شده‌اند، حجم قابل توجهی ترافیک روزانه ایجاد می‌کنند تا تبلیغات نمایش داده شوند و در واقع روی آنها کلیک شود. این بدان معناست که شما پول بیشتری در جیب خود خواهید داشت.

برخلاف بعضی ازسایت‌هایی که به ندرت انتشار محتوایی دارند، وبلاگ‌ ها سایت‌ هایی هستند که شما و دیگران به طور منظم محتوای جدیدی اضافه می‌کنید.

برای برخی از وبلاگ ها، فرکانس می تواند از ساعتی تا ماهانه باشد. این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله تعداد مشارکت کنندگان و مدت زمانی که صاحبان و ویراستاران برای بررسی و انتشار محتوا دارند.

به گفته Google Display Planner، وبلاگ‌های محبوب از Google AdSense برای کسب درآمد از بازدیدکنندگان خود استفاده می‌ کنند که این امر باعث می‌شود ماهیانه بین پنج تا ده میلیون بازدیدکننده داشته باشند.

آن ها بنرهای Google AdSense را در جاهای مختلف در سرتاسر سایت خود قرار می دهند، از جمله در سربرگ، پاورقی پست وبلاگ و بین لیست پست های برتر در هر دسته.

کسب-درآمد-دلاری-از-گوگل-ادسنس

توجه داشته باشید که برای کسب بیشترین درآمد، باید تبلیغات AdSense را در بهترین قسمت ها در وبلاگ خود قرار دهید:

 • در محتوای وبلاگ
 • زیر منوی پیمایش اما بالای محتوا
 • سمت چپ عنوان وبلاگ
 • در زیر مطالب وبلاگ در قالب یک آگهی بومی
 • تمام فضاهای خالی در وبسایت

برای پیگیری و کنترل  تعداد کلیک هایی که در وبسایتتان انجام می گیرد می‌توانید از MonsterInsights استفاده کنید که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد:

 • تبلیغات وبلاگ شما چقدر کلیک می شود.
 • بیشترین کلیک ها در کدام قسمت وبلاگ شما اتفاق می افتد.
 • تبلیغات بی ارزش را حذف کنید تا دیگران بتوانند کلیک های بیشتری دریافت کنند.

فراموش نکنید که استفاده از Google AdSense در وبلاگ ساده ترین راه برای کسب درآمد از سایت شما است. پس سعی کنید تمامی مراحل و نکاتی که در این مقاله به اشتراک گذاشته می شود را به دقت انجام دهید.

 1. سایت های انجمن

اگر از ایجاد وبلاگ و فعالیت محتوایی محور چندان لذت نمی برید، نگران نباشید این پایان راه نیست و ایده های دیگری نیز وجود دارد. بهترین ایده بعد از وبلاگ، راه اندازی یک انجمن برای درآمدزایی از گوگل ادسنس است.

انجمن ها مکان هایی هستند که افراد برای ارتباط و تعامل در مورد موضوعات خاص به آن مراجعه می کنند. این موضوعات می توانند متنوع و راهی به سوی کسب درآمد با Google AdSense باشند.

این انجمن ها باید بسیار فعال باشند. جالب اینجاست اعضا بدون پرداخت هزینه به سایت، تبلیغات Google AdSense را هنگام ورود به انجمن و در طول مدت زمانی که در سایت حضور دارند مشاهده می کنند و امکان کلیک بر روی آن را دارند.

در مورد انجمن ها در وهله اول باید محتوا ایجاد شود، اما به جای محتوای طولانی مانند وبلاگ، باید بحث و تعامل ایجاد شود و افرادی شناسایی شوند که شروع به تعامل در مورد موضوع مد نظر کنند.

با گذشت زمان و در صورت جذاب بودن سایت افراد بیشتری برای بحث و تعامل وارد سایت می شوند و بازدیدکنندگان در نهایت شروع به کلیک بر روی تبلیغات مرتبط با آن موضوع می کنند.

نکته مهم این است که باید سیاست های خاص AdSense را در رابطه با محتوای تولید شده توسط کاربر به دقت اعمال شود.

 1. سایت های ابزار آنلاین و رایگان

از دیگر روش هایی که می توانید به راحتی از گوگل ادسنس کسب درآمد کنید سایت های ابزار آنلاین و رایگان است.

برای این منظور اگر از جمله افرادی هستید که بودجه لازم برای همکاری با برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب را دارید، حتی لحظه ای درنگ نکنید. ایجاد یک سایت با ابزار آنلاین رایگان راه دیگری برای کسب درآمد AdSense است.

ابزارهای آنلاین رایگان در میان افراد بسیار محبوب هستند، به خصوص اگر بتوانید مخاطبان هدف مناسبی را برای استفاده از آن پیدا کنید که بصورت غیر مستقیم سایت شما را به دیگران هم معرفی خواهند کرد.

اگر سایت ابزار آنلاین رایگان شما بتواند رتبه اول را کسب کند، بدین معنی است که سایت تان ارزش سرمایه برای درآمد AdSense را دارد.

کسب-درآمد-دلاری-از-گوگل-ادسنس

سخن آخر

مهم نیست از چه نوع سایتی برای Google AdSense استفاده می کنید، تنها کافیست نکات طلایی کسب درآمد از وبسایت را همیشه به یاد داشته باشید:

 • ابتدا، باید مطمئن شوید که موضوعی که برای وبلاگ، انجمن یا ابزار آنلاین رایگان خود انتخاب می کنید، چیزی است که مردم به آن علاقه مند خواهند شد و بنابراین، چیزی است که آنها جستجو می کنند.
 • از ابزار Google AdWords Keyword Planner استفاده کنید تا ببینید آیا موضوعی که به آن فکر می‌کنید و می خواهید انتخاب کنید در بین کاربران جستجوی Google محبوب است یا خیر. شما باید مطمئن شوید که کلمه کلیدی در مکان های مناسب در سایت شما استفاده می شود تا به Google کمک کنید صفحات شما را به راحتی شناسایی کند و در اختیار جستجوگران قرار دهد.
 • در مرحله ی دوم، باید مطالب مفید برای بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ایجاد کنید. مسلما، هدف نهایی کلیک آنها روی تبلیغاتی است که در نهایت منجر به درآمدزایی برای شماست.
 • اما اگر پست‌های وبلاگی آموزنده ایجاد نکنید، بحث‌های جذاب را افزایش و مدیریت نکنید، یا ابزار ارزشمندی ارائه ندهید، در آن صورت افراد، دیگر به و‌سایت شما نمی‌آیند و در نهایت بازدیدکنندگانی را که برای کلیک کردن روی تبلیغات خود نیاز دارید، از دست خواهید داد.
 • و در آخر، وبلاگ، انجمن یا ابزار خود را تبلیغ کرده تا بازدیدکنندگان مورد نیاز خود را جذب کنید تا محتوای شما را بخوانند، در بحث شرکت کرده و تعامل داشته باشند و از ابزار شما استفاده کنند.
 • با تبلیغ سایت خود، زمینه ی اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی و ایجاد بک لینک‌های ارزشمند را فراهم می کنید که این مورد آخری به رتبه‌بندی سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند.

در نهایت تمامی این نکات به Google کمک می کند تا صفحات شما را شناسایی کند و در دسترس عموم قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید