آمازون یا افیلیت مارکتینگ؛ بهترین روش برای کسب درآمد دلاری

آمازون یا افیلیت مارکتینگ؛ بهترین روش برای کسب درآمد دلاری

همه ما می دانیم پس از رشد افیلیت مارکتینگ در  اینترنت، این برنامه شگفتی های عظیمی را ایجاد کرد. این تغییر بزرگ فرصت های بسیاری را برای کسب درآمد آنلاین فراهم کرد.

بسیاری از برندهای بزرگ در این برنامه قرار دارند و بعنوان بازاریابی واسطه ای یا افیلیت مارکتینگ کار می کنند و اکثر آنها در این زمینه موفق هستند.

آمازون، نام تجاری که برای همگان در سراسر جهان معروف هست، برنامه تجاری خود را براساس بازاریابی واسطه ای آغاز کرده است.

اگر یک بازاریاب واسطه ای ​​هستید، احتمالاً درباره آمازون شنیده اید. آمازون محبوب ترین پلتفرم بازاریابی واسطه ای امروزی است. بسیار مهم است که وب سایت شما به عنوان یک فروشگاه فعال شناخته شود.

اما چگونه می خواهید این کار را انجام دهید؟ این موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

برای شروع در آمازون و یادگیری رایگان، آموزه ها را مطالعه کنید

آمازون بخاطر شهرتی که در جهان دارد هیچگاه جایگاه خود را برای بدست آوردن اعتماد در بین مردم به خطر نمی اندازد و با شروع بازاریابی واسطه ای نقش خود را در جهان بیشتر از پیش محکم و با ثبات کرد.

ما در این مقاله در مورد بازاریابی واسطه ای آمازون یا همان آمازون افیلیت مارکتینگ بحث خواهیم کرد که چرا این برنامه در سراسر دنیا رایج شده است و آیا پیوستن به بازاریابی واسطه ای ارزش دارد یا خیر.

بازاریابی واسطه ای آمازون

به عبارت ساده، بازاریابی واسطه ای آمازون مشابه سایر بازاریابی های واسطه ای است؛ به این معنی که آمازون این اجازه را به شما می دهد تا با مراجعه به افراد از طریق سایت آمازون یا کانال های رسانه ای خود مانند وب سایت، پلت فرم های رسانه های اجتماعی محصولات خود را به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید.

نقش آمازون واسطه است یعنی شما با استفاده از وب سایت آمازون محصولات خود را در معرض نمایش خریداران سراسر جهان قرار می دهید و خریداران با پرداخت قیمت محصول خرید را انجام می دهند و آمازون درصد خود را خواهد داشت.

برای شروع در آمازون و یادگیری رایگان، آموزه ها را مطالعه کنید

دلیل محبوبیت برنامه آمازون

دلیل عمده و اصلی این محبوبیت به خود آمازون بر می گردد. همه ما می دانیم که سایت آمازون در سراسر جهان  شهرت خوبی دارد و قابل دسترسی برای همگان است.

با این وجود وقتی آمازون اجازه می دهد افراد از بازاریابی واسطه ای آن سود ببرند و کسب درآمد کنند، پس محبوبیت بالایی خواهد داشت و شما را برای کسب درآمد بیشتر هیجان زده خواهد کرد.

بنابراین واضح است زمانی که شروع به گسترش بیشتر و بیشتر در سراسر جهان کرد اعتماد و کسب درآمد از آن افزایش خواهد یافت. با این حال، باز به شما با جزئیات خواهیم گفت دلیل محبوبیت آمازون چیست! با ما همراه باشید.

فراهم بودن شرایط پیوستن به شبکه بزرگ بازاریابی واسطه ای آمازون برای هر شخص

اولین نکته این است که شما باید بدانید که بازاریابی واسطه ای چه چیزی است و چگونه کار می کند و پس از دریافت اطلاعات کافی شبکه بزرگ آمازون را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

پس از آشنایی نگران هیچ چیزی نباشید، حتی با وجود اینکه شما وب سایت خورد را به تازگی راه اندازی کرده باشید و وب سایت شما دارای ترافیک و ورودی خوبی هم نباشد، نگران نباشید. شما به راحتی می توانید به شبکه عالی آمازون ملحق شوید و از آن کسب درآمد کنید.

فقط این نکته مهم است که وب سایت شما باید تحت شرایط و دستورالعمل های بازاریابی واسطه ای آمازون قرار گیرد و بطور خلاصه، از تمامی دستورالعمل های آمازون پیروی کند.

آمازون به شما 90 روز فرصت می دهد تا اولین فروش خود را در این بازار داشته باشید و اگر در طول این سه ماه قادر به فروش نیستید، پس شما فرصتی برای ادامه فعالیت در این بازاریابی واسطه ای نخواهید داشت.

اگر می دانید بازاریابی واسطه ای چیست، پس 90 روز خیلی برای شما زیاد نیز هست. اما اگر بازاریابی واسطه ای و افیلیت مارکتینگ برای شما آشنا نیست، شما می توانید با جستجو و یافتن کلمات کلیدی در مورد فروش واسطه ای، فروش خورد را در طول 90 روز به انجام برسانید.

تایید شما ظرف مدت 24 ساعت در آمازون انجام می گیرد و شما می توانید فروش و بازاریابی خود را شروع کنید.

آمازون یک وب سایت مشهور در سراسر جهان است که به شما امکان پیوستن به این بازار و فروش واسطه ای را از هرکجای جهان می دهد تا از آن استفاده کنید.

آمازون دارای سایت های مختلف با توجه به هر کشور است و سیاست های آن بر اساس قوانین جهانی است. بنابراین اگر قوانین کشور با قوانین آمازون منطبق باشد، می توان شروع به کسب درآمد در آن کرد.

آمازون یا افیلیت مارکتینگ؛ بهترین روش برای کسب درآمد دلاری

ثبت نام از هر کجا در آمازون

آمازون یک پلت فرم بزرگ و بازاریابی برای آن آسان است. در صورت داشتن اطلاعات در مورد اساس اولیه آمازون، خبر خوب اینجاست که همه بازاریابان واسطه ای می توانند به راحتی در آن ثبت نام کنند و کسب درآمد نمایند.

کمیسیون یا درصد بازاریابی واسطه ای آمازون

کمیسیون ها با توجه به محصولات متفاوت هستند و بهتر است قبل از انتخاب رده خود، تمام جزئیات، پاداش ها و کمیسیون ها را بررسی کنید، بعضی فقط 2٪ و در بعضی دیگر ممکن است تا 10٪ دریافتی داشته باشند که همه این ها به انتخاب محصول بستگی دارد.

در نظر داشته باشید که بررسی در دسترس بودن محصولات در آمازون امری مهم و ضروری است. سعی کنید دسته بندی هایی را که در بازار کمتر در دسترس هستند انتخاب کنید.

با این کار شما تقاضای بیشتر نسبت به حجم بازار خواهید داشت و بازدید کنندگان مناسب را به وب سایت خود روانه خواهید کرد. با این وجود، بازدیدکنندگان سایت به مشتریان و خریداران وب سایت شما تبدیل می شوند.

انتخاب یک محصول مناسب تعیین می کند که آیا شما در بازار واسطه ای قادر به ادامه خواهید بود یا طی چند هفته حوزه بازاریابی و فروش را ترک می کنید.

در نتیجه، تصمیم گیری مناسب می تواند در هزینه شما تاثیر داشته باشد و همچنین اگر می توانید قیمت ارزان تری ارائه دهید، باید سعی کنید تفاوت قیمت را نیز دریابید. این باعث افزایش درآمد شما با جذب مصرف کنندگان بیشتر می شود و به شما امکان می دهد سهم بیشتری به دست آورید.

اگر انتخاب شما درست باشد و کمی اطلاعات در مورد بازاریابی واسطه ای دارید، پس احتمال زیادی از شانس های بزرگ برای دریافت کمیسیون عالی به عنوان درآمد برای شما وجود دارد و این امر در کوتاه مدت عالی است. و می توانید صفر های درآمد خود را افزایش دهید.

کسب مبالغ هنگفت بدون سرمایه گذاری، درآمد کمی نیست. همچنین لازم نیست تمام روز روی یک وب سایت کار کنید و تمام وقت خود را صرف ایجاد یا برنامه نویسی آن کنید.

شما با شروع بازاریابی واسطه ای و فروش در آن تصمیم عاقلانه ای گرفتید، و این بازاریابی واسطه ای می تواند شگفتی های زیادی را برای شما فراهم کند، از درآمد بالا تا وضعیت میلیاردری.

آمازون یا افیلیت مارکتینگ؛ بهترین روش برای کسب درآمد دلاری

با وجود مزیت های زیاد افیلیت مارکتینگ آمازون برخی معایب نیز دارد که به آنها اشاره می کنیم:

نقاط قوت و مزایای بازاریابی واسطه ای آمازون:

 • آمازون شهرت بزرگی در سراسر جهان دارد.
 • در آمازون، شما طیف گسترده ای از محصولات برای بازاریابی دریافت می کنید.
 • ثبت نام در بازاریابی واسطه ای آمازون آسان است.
 • هر کسی می تواند از هر کجا به برنامه وابسته آمازون بپیوندد.
 • شما می توانید به آمازون اعتماد کنید، زیرا اولین نام تجاری جهان است.
 • کارکنان و پشتیبانی خوبی دارد.
 • هیچ مشکلی در پرداخت ها وجود ندارد و بصورت آنلاین و آنی پرداخت ها انجام می گیرد.

اما معایب بازاریابی واسطه ای آمازون به شرح زیر است:

 • نرخ های کمیسیون زیاد جذاب نیستند.
 • محدودیت زمانی ارجاع 24 ساعته
 • کوکی ها تنها به مدت 24 ساعت وجود دارند.
 • عدم پرداخت حقوق PAL در بازاریابی واسطه ای آمازون.
 • شرایط و ضوابط نسبتا دشواری برای اجرای دستورالعمل ها بر روی وب سایت دارد.

آمازون یا افیلیت مارکتینگ؛ بهترین روش برای کسب درآمد دلاری

سخن پایانی

کسانی که می خواهند به راحتی کسب درآمد کنند، بازاریابی واسطه ای آمازون می تواند برای آنها مناسب باشد و از این راه درآمدزایی کنند.

عمده مشکل بازاریابی واسطه ای آمازون پرداخت بسیار کم کمیسیون است، البته برای کشوری مثل ایران با تورم بالا باز این کمیسیون کم با توجه به پرداخت دلاری معقول است.

اگر بتوانید برند خود را برای مشتریان و بازدیدکنندگان سرتاسر جهان معرفی کنید، به راحتی با توجه به جذب افراد بیشتر و محصولات جذاب، دغدغه مشتریان خود را حل کرده و کمیسیون دلاری خوبی کسب کنید.

به هر حال، با توجه به رشد روز افزون دلار داشتن درآمد دلاری و ارزی می تواند بسیار مفید تر و بالاتر از درآمدهای ریالی باشد.

البته آمازون می داند که نرخ کم کمیسیون به کسب و کار خودش تاثیری نخواهد داشت و واسطه های زیادی برای پیوستن به این بازار در جهان مشتاق هستند و می خواهند تا به درآمد بالا بدون در نظر گرفتن مقررات سخت آن برسند.

حتی اگر درآمد و کمیسیون پایین تری داشته باشید، داستان های موفق آمیز زیادی در این باره شنیده اید. بر فرض مثال، شما در کشوری حاصل خیز زندگی می کنید و از تمامی موارد و محصولات داخل کشور می توانید درآمد کسب کنید.

حال شما بر فرض یک تولید کننده خشکبار یا واسطه در خرید هستید که محصولات خودتان یا دیگران را در سایت آمازون قرار داده اید با توجه به نرخ تولیدی محصولات و قیمت جهانی آنها، سودی که برای شما دارد با توجه به میزان کم کمیسیون باز بیشتر از درآمد ریالی شما خواهد بود.

این حرکت آمازون در بوجود آوردن بازاریابی واسطه ای برای بسیاری از وب سایت ها و شغل های نوپا، یک تحول عظیمی است که روز به روز پیشرفت را به دنبال دارد و بعید به نظر می رسد که متوقف شود و تغییرات کلی داشته باشد.

باید منتظر بمانیم و سال های آینده را برای بوجود آمدن دسترسی آسان تر و بهتر این شبکه توسط آمازون شاهد باشیم.

بنابراین اگر می خواهید به کسب درآمد واسطه ای در آمازون بپیوندید حتما آموزش های رایگان را تماشا کنید و یا در آموزش های بازاریابی واسطه ای ثبت نام کنید تا به موفقیت در این بازار دسترسی داشته باشید. اکنون بهترین زمان برای درآمدزایی از طریق واسطه ها است.

شما می توانید در ایران نیز با وب سایت های واسطه ای کار کنید اما هیچ کدام درآمد آمازون را برای شما در پی نخواهند داشت. این همان راه است که در آن یاد می گیرید در ماه چند دلار تا چند صد هزار دلار درآمد داشته باشید. انتخاب با خود شماست که زندگی آینده خود را چگونه پیش ببرید و به درآمد برسید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از درآمدهای دلاری یا ارزی است و با توجه به رکود و تورم در کشور این امر می تواند شما را از یک فرد بی پول به فردی میلیونر تبدیل کند. پس انتخاب خود را برای آینده خود اکنون انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید