ویژگی سایت خارجی خوب

ویژگی سایت خارجی خوب

داشتن یک سایت خوب، صرف نظر از زیبایی های بصری و ویژگی های حرفه ای به عواملی وابسته بوده که توجه کاربران بیشتری را به سایت شما جلب می کند.

کارکرد وب سایت شما با دادن مجموعه ای از اطلاعات از آثار و محصولات شما به کابران و مشتریان تعریف می شود. این اشتراک گذاری اطلاعات ممکن است با یک تجربه دلنشین همراه بوده و به نتایج موثری ختم شود.

برای یک سایت خوب خارجی ویژگی های زیادی را می توان مطرح کرد که در این مقاله می خواهیم به بسیاری از آن ها بپردازیم.

اگر شما هم می خواهید تا بدانید یک سایت خوب خارجی چه ویژگی هایی دارد، توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید و تا پایان همراه ما باشید.
داشتن تصاویر و فیلم های مرتبط

تصاویر و فیلم در وب سایت شما حکم زبان سخنگوی شما در وب سایت شماست. تصاویر و فیلم ها در صغحه شما به راحتی برای کاربران قابل فهم بوده و آن ارتباط لازم با کاربران را شکل خواهد داد.

همچینین تماشای فیلم و دیدن تصاویر باعث صرف وقت بیشتری توسط کاربران شده  که برای ایجاد ترافیک در سایت شما مهم است. 80 % از کاربران اینترنت مطالب صفحه شما را مطالعه نمی کنند، بلکه به جای خواندن مطالب، وب سایت شما را اسکن می کنند!

پس وجود تصاویر و فیلم های پر بار نسبت به موضوع سایت شما باعث جلب توجه کاربران به وب سایت شما می شود. نا گفته نماند که اکثر کاربران ترجیح می دهند نسبت به  موضوع مورد نظر خود فیلم تماشا کرده یا تصاویر ببینند تا اینکه مطلبی را مطالعه کنند!
کیفیت فیلم های شما نشان دهنده کیفیت سایت شماست.

حتی اگر بخواهید از  سئو برای بازدید وبسایت تان کمک بگیرید، استفاده از  تصاویر و فیلم ها بهترین فرصت خواهد بود. بازدید سایت شما توسط کاربران باعث ارسال سیگنال هایی قوی به گوگل شده که در نتیجه باعث رصد شدن فعالیت سایت شما توسط گوگل شده که نتایج مفید تری خواهد داشت.

محتوای مرتبط، هماهنگ و عمیق

گوگل، موضوعات کلی و محتوا را نسبت به کلید واژه های سایت شما رصد خواهد کرد. پس وب سایت شما باید قدرت کلام کافی برای پرداختن به موضوع مورد بحث را داشته باشد. این قدرت از هماهنگی و هارمونی در محتوا به دست می آید.

پس بجای بازی با کلید واژه بر روی سایت خود، مطالب مرتبط با موضوع مورد بحث را افزایش دهید و بر روی تولید محتوا مناسب دقت داشته باشید.

محتوای مرتبط، هماهنگ و عمیق

محتوای طولانی

ادبیات و نگارش شما باید حرفه ای و به دور از هر گونه خطا باشد. شما کاربرانی خواهید داشت تا نسبت به مطالب شما متعهد شده و این تعهد از نوع نگارش صادقانه، علمی، کاربردی شما ناشی خواهد شد؛ این ویژگی ها در محتوای شما باعث دست به دست شدن مقاله شما شده و سبب می شود بازدید و بازخورد بیشتری داشته باشید.

بهترین سایت ها در پرداختن به موضوع مورد نظر از ۹۰۰ کلمه استفاده کرده و این رقم رفته رفته بیشتر شده و به عدد ۲۰۰۰ رسیده است.

امکان ندارد شما بتوانید با ۹۰۰ کلمه به صورت عمیق در مورد مطلبی توضیح عالی داشته باشید. در مهم ترین سایت های اینترنتی نسبت به موضوعی خاص از ۲۰۰۰ کلمه استفاده شده است.

خوانایی بالا و روان

مطالبی که نگارش می کنید، باید برای تمامی افراد به آسانی قابل خواندن باشند و بتوانند بفهمند. خوانایی به کمک جملات و پاراگراف های کوتاه ممکن است؛ این به این معنی است که از جملات و پاراگراف های طولانی خودداری کنید.

زمانی که می خواهید مقاله ای بنویسید، درست مانند زمانی که با فردی در مورد موضوعی خاص، صحبت می کنید، نگارش کنید.

اگر شما بتوانید موقع مقاله نوشتن، تصور کنید که با مخاطبتان در حال صحبت کردن هستید، خوانایی و روان بودن مقاله شما به طرز عجیبی افزایش پیدا می کند و همین موضوع کافیست تا محبوب تر ارزیابی شوید.

وب سایت تان قابل اسکن راحت باشد

همانطور که گفته شد کاربران اینترنتی، به جای خواندن مطالب شما، تمامی صفحه را اسکن می‌ کنند. آن ها شاید هیچ وقت مطالب سایت شما را نخوانند. پس شما باید نسبت به آرایش و طراحی سایت خود حساس باشید وبسایت تان را طوری طراحی کنید تا قابل اسکن راحت و سریع توسط کاربران باشد.

این عمل برای کاربران خوشایند بوده و مدت زمان بیشتری در سایت شما خواهد بود. گوگل متوجه این نوع از طراحی شده و پاداش خوبی به سایت های با طراحی بهتر و شبیه تر به آنچه که باید باشد، خواهد داد.

در اینجا دوباره تاکید می شود که از لغات ساده و جملات کوتاه استفاده شود. از فونت های مختلفی برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده کنید. از اندازه های مختلف استفاده کنید.

تخصص خود را نشان دهید

تخصص خود را نشان دهید

با نشان دادن تخصص خود به شیوه موثر در سایت خود، باعث می شوید خوشه ای از اطلاعات مشابه شکل گرفته و توجه گوگل را جلب کنید. سعی کنید مطالبتتان صادقانه و علمی باشد.

همه ما انسان ها انتظار داریم مطلبی را که در مورد موضوعی و یا شخصی و یا چیزی می خوانیم، واقعی باشد. با استفاده از پرداختن به مطالعات موضوعی و امثال مرتبط به موضوع مورد نظر به تخصص خود تاکید کنید.

همچنین می توانید بین مطالبتان لینک قرار داده تا موضوعات مشابه قابل درک تر باشد.

اشتراکات فضای مجازی

تصور کنید وب سایت شما توسط حساب های اینستاگرم، به اشتراک گذاشته شود؛‌ تاثیری که این روش در دیده شدن سایت شما دارد بی نظیر خواهد بود. البته اشتراک گذاری باید طبیعی بوده و هیچ گونه تقلبی و ساختگی نباشد.

برای راحت تر کردن این فرایند، گزینه به اشتراک گذاری را در سایتتان ایجاد کنید.

لینک سازی قوی و قدرتمند

از ۱۰ سایت پر بازدید گوگل، حداقل ۹ مورد از آن ها دارای لینک داخلی درون خود سایت هستند. لینک های داخلی مانند شبکه ای از کلید واژه ها عمل می کنند. این روش یکی از آسان ترین و بهترین روش برای متوجه کردن گوگل از حضور سایت شما است.

لینک سازی قوی و قدرتمند

نتیجه گیری

مواردی که در این بخش به شما گفتیم، برای داشتن یک سایت خوب لازم هستند، اما به تنهایی کافی نیستند. شما می توانید با رعایت نکات ریز، نتایج متفاوت تری بگیرید.

اگر شما هم از روش هایی که استفاده کرده اید که نتایج خارق العاده ای کسب کرده اید، می توانید در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.

سوالات متداول

ویژگی سایت خارجی خوب چیست؟

در این مقاله ما به صورت کامل به توضیح ویژگی های سایت خارجی خوب پرداخته ایم.

آیا اشتراکات فضای مجازی تاثیر مثبتی در سایت دارد؟

بله به دیده شدن بیشتر سایت شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید