مهدی حسینی
مدرس وبینار: مهدی حسینی
وبینار
گوگل ادسنس 
مسیر کسب درآمد دلاری از وبسایت

CLOSED

معرفی وبینار
داشتن درآمد دلاری در هرجایی از دنیا که باشی بسیار شیرینه ولی حالا شما به این فکر کنید که تو ایران زندگی کنید(با این ارزش خیلی پایین ریال) دلاری دربیارید و ریالی خرج کنید که واقعا حتی فکر کردن به این موضوع لذت بخشه…
 
روش های خیلی زیادی برای کسب درآمد دلاری از داخل ایران وجود داره(و حتما که چالش های خودش رو) ولی یکی از اون بهترین روش ها کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس هست.
 
برای اینکه از گوگل ادسنس درآمد دلاری کسب کنی فقط کافیه مسیر شروعش رو بلد باشی یکی باشه که هرموقع به مشکل خوردی سوالاتت رو ازش بپرسی.
 
ادسنس هم به مانند همه ی تخصص ها نیازمند یک پیش زمینه هایی داره که مثلا حتما باید آشنا با دیجیتال مارکتینگ یا حداقل اینترنت و سایت و این موارد باشید. حالا اگه وبمستر و سئوکار یا تولیدکننده محتوا هستی که دیگه نور علی نور و با این وبینار میتونی براحتی آب خوردن سایت خارجی با وردپرس بالا بیاری، تولید محتوا یا تولید ابزار انجام بدی و در نهایت به درآمد شیرین دلاری برسی.
سرفصل های وبینار
گوگل ادسنس چیه؟

در قسمت ابتدایی این وبینار توضیحات کاملی از نحوه ی کار گوگل ادسنس، انواع روش های درآمدزایی از ادسنس، نوع فعالیت و سایر شرکت های مرتبط توضیح داده شده است.

میزان درآمد از گوگل ادسنس

مسلما برای ما بسیار مهمه که بدونیم گوگل ادسنس چقدر بهمون درآمد میده. تو این بخش کامل براتون باز کردم که درآمدی که ادسنس بهمون میده در کمترین و بیشترین حالت چقدره.

پیش نیاز های ادسنس

برای ورود به دنیای ادسنس باید یکسری پیش نیاز ها داشته باشیم. دونستن این پیش نیاز ها بهمون کمک میکنه تا بدونیم آیا این مسیری که میخوایم طی کنیم مسیر درستی هست یا نه. این بخش از وبینار این پیش نیاز هارو کامل باز کردم.

نحوه ی انتخاب موضوع

موضوع کم رقابت انتخاب کنیم یا موضوعات پولساز؟ چند نوع تایپ سایت وجود داره؟ در ماه چقدر باید هزینه کنیم؟ چه موضوعی برای من خوبه؟ به همه ی این سوالات جواب دادم.

تولید محتوا

اینکه بدونیم چه روش هایی برای تولید محتوای سایت خارجی وجود داره بهمون کمک میکنه تا بعضا حتی بدون هزینه و سرمایه گذاری به درآمد دلاری برسیم. بله این واقعا شدنی هست و من تو این وبینار بهتون آموزش میدم.

لینکسازی و خرید رپرتاژ

شاید اولین سوالی که به ذهنتون بیاد اینه که از کجا رپرتاژ بگیریم؟ چقدر هزینه نیاز هست؟ چه زمانی شروع به لینکسازی کنیم و به چه مقدار؟ از سایت های فارسی هم میشه؟ بعد این وبینار قول میدم همه ی این سوالات براتون حل بشه.

پنل گوگل ادسنس

در ابتدا برای خود من این موضوع سوال بود که واقعا چجوری از داخل ایران بتونم پنل ادسنسم رو تایید کنم و به درآمد دلاری برسم. من که آشنایی تو خارج از ایران نداشتم واقعا نمیدونستم چیکار کنم… یکی دیگه از اصلی ترین دغدغه هام این بود که چه زمانی سایت رو در ادسنس ثبت کنیم و چه آمادگی هایی سایتمون باید داشته باشه. تجربه هام رو از این سوالات کامل در اختیارتون قرار میدم که از داخل ایران بتونید درآمد دلاری کسب کنید.

مناسب برای …
وبینار
گوگل ادسنس